Wrocław: Imienne bilety MPK w niezmienionej cenie?

fot. MPK Wrocław

Mieszkasz we Wrocławiu i rozliczasz tu swój podatek dochodowy? Chcesz korzystać z taryfy Nasz Wrocław kupując bilety imienne okresowe na komunikację miejską we Wrocławiu? Przystąp do programu Nasz Wrocław.

Od 1 stycznia 2021 r. zmieniają się ceny biletów. Każdy, kto posiada „Nasz Wrocław” i rozlicza PIT we Wrocławiu, będzie mógł kupić bilety okresowe na komunikację miejską w niezmienionej cenie.

Jeśli posiadasz Urbancard/ Urbancard EP/ Urbancard Premium możesz ją zarejestrować w Programie przez stronę Nasz Wrocław lub aplikację Nasz Wrocław dostępną do pobrania w Sklepie Play lub App Store.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji zakupu biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną – przypisz do konta w programie Nasz Wrocław swój numer telefonu.

Uzyskaj aktywny status i korzystaj ze zniżek! Więcej informacji na stronie www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.

Jak dołączyć do programu?

Po rejestracji w programie „Nasz Wrocław” status uczestnika będzie aktywny do końca czerwca 2021 r. W tym czasie należy potwierdzić fakt rozliczania PIT we Wrocławiu, aby aktywować go na 24 miesiące. Można to zrobić już teraz w Punkcie Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” w Urzędzie Miejskim przy ul. Kotlarskiej 41. Od 1 marca będzie możliwość automatycznej weryfikacji drogą elektroniczną – przesyłając UPO za pomocą aplikacji lub za pośrednictwem strony https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ