Radny Maciej Zieliński opuścił Forum Jacka Sutryka Wrocław Wspólna Sprawa

radni.jpg


Tego prezydent Sutryk nie przewidział. Jak dowiadujemy się z komunikatu prasowego dzisiaj Maciej Zieliński przeszedł do nowo utworzonego klubu w Radzie Miasta Współczesny Wrocław, bo „jego członkowie podobnie patrzą na świat, samorząd i sport”. Tym samym – również nowa formacja prezydenta Klub Forum Jacka Sutryka – „Wrocław Wspólna Sprawa” nie jest już w stanie rządzić samodzielnie.

Współczesny Wrocław został powołany w połowie stycznia przez Tadeusza Grabarka i Tomasza Hanczarka radnych .Nowoczesnej, oraz Michała Górskiego radnego KO. Po przejściu Macieja Zielińskiego do Współczesnego Wrocławia sytuacja prezydenta Jacka Sutryka zmieniła się diametralnie. Może liczyć na 18 swoich członków. W .Nowoczesnej zostało 6 radnych. W klubie PIS jest 9 radnych a od dzisiaj Współczesny Wrocław ma 4 radnych.

Maciej Zieliński, nowy członek klubu Współczesny Wrocław jest przekonany, że „razem osiągniemy wiele sukcesów dla Wrocławia”.

W każdej drużynie dobry klimat w szatni przekłada się na skuteczną grę na boisku. Dlatego od dziś swoją rolę w Radzie Miejskiej Wrocławia będę odgrywał w klubie Współczesny Wrocław, którego członkowie podobnie patrzą na świat, samorząd i sport. Moje cele się nie zmieniają. W nowym klubie będę przede wszystkim dzielił się moją wiedzą i doświadczeniem w popularyzacji sportu i aktywności fizycznej.

 

Źródło: PAP i Radio Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ