Andrzej Chyra nie wierzy w PO?: “Nie wiem, czy ktoś ma siłę odbić Polskę z rąk PiS”


– Kiedy Rafał Trzaskowski przegrał wybory prezydenckie, zeszło ze mnie powietrze. Ruch też nie powstał, a Trzaskowski nawet tego wyraźnie nie skomentował. Przegrał wybory, bo do końca był kandydatem partyjnym – stwierdził w rozmowie z “Newsweekiem” Andrzej Chyra. Aktor znany był dotąd z gorącego kibicowania Platformie Obywatelskiej.

Aktor oraz reżyser Andrzej Chyra, który deklaruje się jako wyborca Platformy Obywatelskiej, w wywiadzie dla “Newsweeka” został zapytany o nieudany projekt Rafała Trzaskowskiego – “Ruch Wspólna Polska”.

Chyra wyznał, że był bardzo rozczarowany tym, że zakończył się on, zanim się zaczął. – Dlatego że ja nigdy wcześniej aż tak bardzo się w żadną kampanię nie angażowałem – stwierdził.

– Kiedy więc przegrał wybory prezydenckie, zeszło ze mnie powietrze. Ruch też nie powstał, a Trzaskowski nawet tego wyraźnie nie skomentował. Przegrał wybory, bo do końca był kandydatem partyjnym 

– ocenił.

 Nie jestem też pewien, czy Platforma ma dość siły i argumentów, by odbić Polskę z rąk PiS. I nie wiem, czy w ogóle ktoś dzisiaj ją ma

– dodał.

Źródło: Newsweek.pl, Niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ