DZIEŃ KOBIET W TEATRZE Arka z Małym Księciem we Wrocławiu


Organizatorzy zapraszają na ponadczasową, poetycką baśń z pięknym przesłaniem. Panowie, zaproście swoje ukochane kobiety na spektakl o wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni.

,,Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Spektakle gramy 7 i 8 marca o godz.18:00.

  Mały Książę to  poszukiwanie siebie w gąszczu masek dorosłego człowieka, to pokonywanie świata, który  nie zna i nie rozumie, że niewidzialne jest równie ważne jak widzialne. To próba zrównoważenia ducha i materii.

Bardzo atrakcyjna i oryginalna jest teatralna realizacja opowieści wyreżyserowana przez Renatę Jasińską. Piękne lalki, zaprojektowane przez Andrzeja  Gemborysa, są animowane na podestach  przez aktorów. Dekorację zastępuje przestrzenna animacja komputerowa obrazów. Znakomita reżyseria świateł. Zastosowanie współczesnych środków inscenizacyjnych nie odbiera widowisku magii, a przeciwnie potęguje wrażenie poprzez działanie kolorem i formą. Przedstawienie jest bogato ilustrowane muzyką, która nadaje rytm spektaklowi i łatwo wpada w ucho. A wreszcie oryginalność głównej, tytułowej  postaci aktor francuski Alexandre Marquezy i znakomity towarzyszący mu zespół integracyjny- niepełnosprawnych i pełnosprawnych zawodowych aktorów, dla których teatr jest prawdziwą Świątynią sztuki, misją na rzecz rozwoju w ludziach najważniejszych cech człowieczeństwa jakimi są miłość, dobro i tolerancja są powodem dla którego powinno się ten teatr zaprosić do swoich serc.

Gwarancją dobrej jakości spektaklu jest ilość nagród, które Integracyjny Teatr Arka zdobył oraz ilość międzynarodowych festiwali teatralnych na których teatr był.

Czas Trwania 60 min.

Fot. A. Nowak

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ