Twardogóra: Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra


Burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński, GOSIR i Nadleśnictwo Oleśnica z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zapraszają na Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra.

Wydarzenie sportowe odbędzie się 7 marca 2021 roku dla zawodników z licencją PZLA. Biuro zawodów mieści się w Centrum Inicjatywy Wiejskiej, Chełstów 42 gm. Twardogóra.

Zgłoszenia przyjmowane do 3 marca, do godz. 16:00 drogą elektroniczną: https://domtel-sport.pl/zgloszenia/. Zawodnicy z licencjami innych związków niż PZLA dokonują zgłoszeń na maila: tomaszsport@gosir.twardogora.pl

Dla zawodników bez licencji został uruchomiony panel zgłoszeniowy, tutaj: https://www.datasport.pl/src/zawody.php

Swój udział zgłosiło już 135 zawodników, mówią organizatorzy. Jednocześnie zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do włączenia się we wspólne świętowanie Dnia Kobiet i kibicowanie w przepięknym plenerze.

Mamy doskonałe przygotowanie trasy w kompleksie leśnym na wysokości 260 m n.p.m. Cieszy nas, że tak dużo dzieci i młodzieży zgłosiło się do rywalizacji sportowej na dystansach od 500 metrów do 3 km oraz w Biegu Open na dystansie 8 km.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ