Skandaliczny wpis Greniucha na Facebooku z 2014 r. Dywagował… „czy Żydzi są ludźmi”

zydzi.jpg

– W zamierzchłych czasach usłyszałem następujące pytanie: “czy Żydzi są ludźmi”. Po tym, co robią kolejny raz w Palestynie, odpowiedź nasuwa się sama. Człowiek nie jest zdolny do takiego barbarzyństwa. Przetrwanie tego plemienia musi być pomyłką ewolucji – pisał w 2014 roku Tomasz Greniuch. Wpis ujawnił Marcin Rey – twórca i redaktor facebookowego portalu Rosyjska V kolumna w Polsce.

Nie cichną skandaliczne echa sprawy Tomasza Greniucha, zdymisjonowanego ze stanowiska pełniącego obowiązki szefa wrocławskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Kontrowersje związane z przeszłością byłego już szefa wrocławskiego IPN wywołały głosy krytyki tego powołania wśród licznych środowisk naukowych, dziennikarskich i politycznych. 

Okazuje się, że kontrowersje dotyczą nie tylko “hajlowania”. W ostatnich dniach opisywaliśmy także aktywność byłego szefa wrocławskiego IPN w mediach społecznościowych.

Dzisiaj na jaw wyszedł kolejny skandaliczny wpis dokonany przez Greniucha. Post pochodzi z 2014 r. i został opublikowany na facebookowym profilu Greniucha.

– W zamierzchłych czasach usłyszałem następujące pytanie: “czy Żydzi są ludźmi”. Po tym, co robią kolejny raz w Palestynie odpowiedź nasuwa się sama. Człowiek nie jest zdolny do takiego barbarzyństwa. Przetrwanie tego plemienia musi być pomyłką ewolucji 

– pisał w 2014 roku.

źródło: Niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ