2.6 C
Wrocław
Skandal! Rosyjski siatkarz wulgarnie obraża Polskę

Skandal! Rosyjski siatkarz wulgarnie obraża Polskę

fot. MaryG90 [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Aleksiej Spiridonow nie po raz pierwszy obraża Polskę i Polaków. Rosyjski siatkarz “popisał” się ponownie niezwykłym chamstwem w mediach społecznościowych. Mecz Zenita Kazań ze Skrą Bełchatów był dla Spiridonowa okazją do wulgarnych wpisów.

Wygląda na to, że Spirydonow, którego twarz nie znamionuje specjalnego intelektu, zna po polsku jedno słowo – “kur*a”. Używa go dość często by obrazić Polaków. Nie tak dawno obrażał naszego reprezentanta i siatkarza PGE Skry Bełchatów – Karola Kłosa. Teraz przy okazji meczu polskiej drużyny z Zenitem Kazań pokazał mu środkowy palec, co uwiecznił na Twitterze. Przy okazji po raz kolejny nazwał Kłosa – “polską kur*ą”

 

Rosjanin zamieścił też “niezwykle błyskotliwy” wpis skierowany ogólnie do Polaków. “Polacy, pocałujcie Rosjan w dupę, kur*a”. Na odpowiedź internautów nie musiał długo czekać. Większość komentarzy jest równie wulgarna, ale Spirydonow najwyraźniej dobrze się czuje w “takich klimatach”.

Kolejny pokaz chamstwa w internecie

foto: TT

Rosyjski siatkarz już w przeszłości “zasłynął” z bezczelnych komentarzy pod adresem Polaków. Podczas mistrzostw świata w 2014 roku rozgrywanych w naszym kraju po zdobyciu punktów udawał, że strzela do polskiej publiczności z karabinu maszynowego. Został za to zresztą ukarany przez międzynarodowe władze siatkarskie. Głośno było również o jego wpisie w mediach społecznościowych, gdy nazwał Polaków “zgniłym narodem”.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ