Szok! Mucha: Hołownia jest niezwykle dobrze wykształcony. Redaktor nie wytrzymał [wideo]

A jak faktycznie jest wykształcony Szymon Hołownia? Już wyjaśniamy: przez 5 lat studiował psychologię w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, ale… studiów nie ukończył.

Jacek Świat nr 4 na licie PiS

14 KOMENTARZE

    • Napewno myślała, że jest dobrze wyksztalcony „fizycznie”. W ostatnim zdaniu przecież stwierdzila, „że mamy tą wiedzę na wyciągnięcie RĘKI”. Inaczej by Pani U. Brzezinska, pilot myśliwca po „Polish Air Force Academy”, byle H..ownię nie poślubiła. Piękną pani Urszula ma niesamowity ciąg w swojej maszynie.

  1. Napewno myślała, że jest dobrze wyksztalcony „fizycznie”. W ostatnim zdaniu przecież stwierdzila, „że mamy tą wiedzę na wyciągnięcie RĘKI”. Inaczej by Pani U. Brzezinska, pilot myśliwca po „Polish Air Force Academy”, byle H..ownię nie poślubiła. Piękną pani Urszula ma niesamowity ciąg w swojej maszynie.

  2. Napewno myślała, że jest dobrze wyksztalcony „fizycznie”. W ostatnim zdaniu przecież stwierdzila, „że mamy tą wiedzę na wyciągnięcie RĘKI”. Inaczej by Pani U. Brzezinska, pilot myśliwca po „Polish Air Force Academy”, byle H..ownię nie poślubiła. Piękną pani Urszula ma niesamowity ciąg w swojej maszynie.

  3. Napewno myślała, że jest dobrze wyksztalcony „fizycznie”. W ostatnim zdaniu przecież stwierdzila, „że mamy tą wiedzę na wyciągnięcie RĘKI”. Inaczej by Pani U. Brzezinska, pilot myśliwca po „Polish Air Force Academy”, byle Hulownię nie poślubiła. Piękną pani Urszula ma niesamowity ciąg w swojej maszynie.

  4. Napewno myślała, że jest dobrze wyksztalcony „fizycznie”. W ostatnim zdaniu przecież stwierdzila, „że mamy tą wiedzę na wyciągnięcie RĘKI”. Inaczej by Pani U. Brzezinska, pilot myśliwca po „Polish Air Force Academy”, takiego nie poślubiła. Piękną pani Urszula ma niesamowity ciąg w swojej maszynie.

  5. Ja mam prawie uprawnienia na statki kosmiczne. Studiowałem dlogo tylko egzaminu końcowego nie zdawałem. Hołownia prawnie posiada wykształcenie średnie, jak napisze i obroni jakąś pracę magisterską to będzie miał wysze. Do tego czasu stanie w banie przerost formy nad treści!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj