11.9 C
Wrocław
Syn prezydenta USA skompromitowany? “Daily Mail” dotarł do zawartości komputera Huntera Bidena

Syn prezydenta USA skompromitowany? “Daily Mail” dotarł do zawartości komputera Huntera Bidena


„Dotarliśmy do zdjęć, e-maili i dokumentów, z których wynika, że Hunter Biden, syn prezydenta USA, wydał grube tysiące dolarów na narkotyki, prostytutki, luksusowe samochody i markowe ubrania” – poinformował dziennik „Daily Mail”. Portal ustalił, że syn prezydenta USA unikał więzienia za niezapłacone podatki federalne.

Dziennik jest w posiadaniu – jak pisze – 103 tys. wiadomości tekstowych, 154 tys. e-maili, ponad 2 tys. zdjęć oraz dziesiątek filmów, które – jak twierdzi portal – pochodzą z laptopa Huntera Bidena. Portal opublikował zaledwie cząstkę posiadanego materiału. Z publikacji wynika, że Hunter Biden wydał mnóstwo pieniędzy na luksusowe samochody, striptizerki i prostytutki czy narkotyki.

„Mimo iż Hunter wykazał 6 mln dol. dochodów w latach 2013-16, wciąż miał duże długi na kartach kredytowych. Obawiał się więzienia i zagroził nawet, że zabierze 20 tys. dolarów z konta oszczędnościowego swojej córki”

– pisze „Daily Mail”.

Opublikowano także zapis rozmowy z menadżerem jednego z klubów striptizerskich. Hunter Biden oskarżył jedną ze striptizerek o kradzież kurtki marki Gucci, wartej ponad osiem tysięcy dolarów.

Pokazano też kompromitujące zdjęcia nago, w towarzystwie kobiet i narkotyków.

Źródło: Daily Mail/ niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ