23 C
Wrocław
Policja reaguje na fotkę celebryty z TVN-u. “250 km/h to nie zabawa,...

Policja reaguje na fotkę celebryty z TVN-u. “250 km/h to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii”

Wojewódzki_0.jpg

Gwiazdor telewizji TVN Kuba Wojewódzki wrzucił na Instagrama zdjęcie z samochodu, którego licznik wskazuje na prędkość 250 km/h. – To nie zabawa, to zaproszenie do tragedii – komentuje policja, która wszczęła już czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wczoraj na Instagramie celebryta z telewizji TVN Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie z wnętrza samochodu, na którym widać, że pojazd na liczniku ma prędkość 250 km/h. – Obiecałem w domu że wrócę szybko… – tak Wojewódzki podpisał tę fotkę.

– Nie jest jasne, kto prowadził samochód, ale pewne jest, że patokierowca dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 140 km/h. Pod postem setki zachwyconych komentarzy fanów. Ponad 3 tysiące zabitych na polskich drogach i kolejne 35 tysięcy rannych – to efekt przyzwolenia na takie patologiczne zachowania. Prędkość jest główną przyczyną wypadków z ofiarami w naszym kraju

– komentuje sprawę warszawskie stowarzyszenie “Miasto jest Nasze”

Do sprawy odniosła się także policja, informując o wszczęciu czynności sprawdzających. – 250 km/h na drodze to nie zabawa, to zaproszenie do tragedii – przestrzegają funkcjonariusze.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ