Hołownia ogłasza: Ruszyliśmy do pracy! „Liczę, że szybko będziemy mogli założyć konto”

Wikimedia Commons

Ruszyliśmy do pracy – ogłosił dziś lider nowo zarejestrowanej partii Polska 2050 Szymon Hołownia. – Liczę że szybko będziemy mogli założyć konto, zacząć prosić o finansowanie. Osoby fizyczne mogą wspierać działalność partii – dodał. Internauci przypominają, że “finansowanie” to w tym przypadku słowo-klucz.

Założyciel Polski 2050 Szymon Hołownia często spotyka się z internautami podczas transmisji na żywo. Zapytany został: co daje założenie partii? Bez wahania wskazał na start w wyborach i możliwość… założenia konta.

Założenie partii zmienia to, że możemy występować w wyborach. Liczę na to, że szybko będziemy mogli zapisywać członków, tylko, że to jest jeszcze kwestia stworzenia formalnych procedur dołączania do partii. Mogą zacząć już oficjalnie działać nasze struktury, czyli zarząd partii i koordynatorzy, których wyznaczyliśmy do każdego województwa, a czasem również do okręgów wyborczych. Ruszyliśmy do pracy, liczę że szybko będziemy mogli założyć konto, zacząć prosić o finansowanie. Osoby fizyczne mogą wspierać działalność partii. To jest milowy krok, dlatego, że do tej pory tylko mówiliśmy, że ta partia będzie, a teraz możemy zacząć ją robić

– powiedział podczas dzisiejszej transmisji.

Szymek:
– …. już rozpytują, szukają i zastanawiają się jak te struktury jak najszybciej stworzyć. Więc po prostu ruszyliśmy do PRACY😮, liczę że szybko będziemy mogli założyć KONTO😮 zacząć PROSIĆ o FINANSOWANIE😂 pic.twitter.com/qNQpGdSmr7

— PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿 (@pikus_pol) April 16, 2021

Lider Polski 2050 zasłynął przejmującymi apelami do swoich fanów dotyczącymi właśnie spraw finansowych. – Bardzo was proszę o sypnięcie groszem – mówił swego czasu, twierdząc, że zebrane dotychczas około trzy miliony złotych, zostały “już dawno wydane”.

źródło; Niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ