19 C
Wrocław
Marcin Najman szokuje w sprawie szczepionek: “Czym to się różni od kanibalizmu?”

Marcin Najman szokuje w sprawie szczepionek: “Czym to się różni od kanibalizmu?”


Marcin Najman postanowił podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami na temat szczepionek przeciwko COVID 19. Teoria zamieszczona w mediach społecznościowych przez byłego pięściarza jest zdumiewająca. “El Testosteron” porównał szczepienie do… zjadania zamordowanych dzieci.

W okresie pandemii koronawirusa, gdy liczni eksperci podkreślają, że szczepienia są ważne dla ochrony zdrowia i dosłownie ratują życie – Marcin Najman przekazał światu swoje szokujące przemyślenia. “El Testosteron” porównał szczepienia do kanibalizmu i chyba sam się obawiał reakcji na wpis na Instagramie, bowiem zablokował możliwość dodawania komentarzy.

Dla mnie to odczłowieczanie ludzi. Czy gdyby panował ogromny głód i groziłaby wam z tego powodu śmierć, dalibyście swoją zgodę na mordowanie dzieci i ich zjadanie?

– w dramatycznym tonie kończy swój post Najman.

Na zaskakujące wynurzenia Najmana poniekąd odpowiedzieli eksperci z inicjatywy Nauka Przeciw Pandemii, którzy wyjaśnili, że mechanizm produkcji szczepionek nie odbiega od procesów od lat stosowanych w medycynie.

Szczepienia przeciw COVID-19 ratują życie. Wskazywanie, że jedne szczepionki są mniej moralne od innych, to budowanie ogólnej do nich niechęci. A powinna przyświecać nam troska o każdego bliźniego. Zaszczepienie – jakąkolwiek szczepionką przeciw COVID-19 – jest najlepszym świadectwem tej troski, również o dzieci nienarodzone.

– napisano w oświadczeniu przekazanym Polskiej Agencji Prasowej.

Zabiegi nie zostały przeprowadzone celowo i w żaden sposób pobranie nie wpłynęło na decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Komórki z tkanek pobrano przy okazji, w celach badawczych. Uzyskane komórki udało się hodować, więc je zachowano. W podobny sposób pozyskuje się komórki do badań od osób dorosłych zarówno za życia, jak i po śmierci.

– dodano wyjaśniając kwestię pozyskania materiału do badań koniecznych do wyprodukowania preparatów.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ