19 C
Wrocław
Kompromitacja Posłanki PO! Myślała, że wywęszyła spisek w lotach

Kompromitacja Posłanki PO! Myślała, że wywęszyła spisek w lotach


Poseł Koalicji Obywatelskiej Aleksandra Gajewska za pośrednictwem Twittera zaczepiła premiera Mateusza Morawieckiego. Pytała o zakaz lotów do Indii. Zaznaczyła, że jest tam 300 tys. zakażeń, a „LOT lata bez zmian”. „Chcecie kolejnej tragedii”? – pytała uderzając w dramatyczne tony. W rzeczywistości chodzi o rejsy Cargo, bez pasażerów. Polityk PO nie dała się przekonać…

Posłanka na Sejm RP i wiceprzewodnicząca PO w Warszawie Aleksandra Gajewska zaszalała. Ale, że aż tak, to trudno uwierzyć.

„Halo, Panie Premierze Morawiecki, kiedy zakaz lotów z Indii?? 300 tysięcy zakażeń, a LOT lata bez zmian. Chcecie kolejnej tragedii??”

– napisała.

Mogłoby się wydawać, że sytuacja wygląda na poważną, wszak pisze o tym posłanka. Internauci podają ten wpis dalej, rozchodzi się po sieci. Okazuje się, że to ordynarne kłamstwo. Gajewska nie potrafi odróżnić lotów pasażerskich od towarowych.

Internauci w śmiech. Rejsy organizowane przez LOT są lotami Cargo. Tłumaczyli, przekonywali, ale nic nie docierało.

Stanowisko przekazał również rzecznik prasowy PLL LOT Krzysztof Moczulski tłumacząc, że LOT lata od kilku miesięcy wyłącznie w formule Cargo – bez pasażerów – zaznaczył.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ