Robert Kropiwnicki został okrzyknięty kolekcjonerem mieszkań


Poseł Koalicji Obywatelskiej Robert Kropiwnicki został okrzyknięty kolekcjonerem mieszkań. Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego PiS, w radiowej jedynce skomentował sprawę oświadczenia majątkowego polityka opozycji. 

Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego PiS, był pytany na antenie Polskiego Radia o sytuację w Koalicji Obywatelskiej. Polityk skomentował informacje dotyczącą posła Roberta Kropiwnickiego, który ostatnio został nazwany „Magnatem nieruchomości”.

– Skoro niedawno część posłów PO szukała nieruchomości pana prezesa Daniela Obajtka, biegała i krzyczała o tym, że ktoś ma jedną lub drugą nieruchomość, a teraz, jak się okazuje, że w ich własnych szeregach są magnaci nieruchomości jak poseł Robert Kropiwnicki, to może też poprosiliby CBA o sprawdzenie oświadczeń majątkowych pana posła. Podobnie przecież można skontrolować majątek Roberta Kropiwnickiego od momentu, kiedy jest posłem i skąd ma te mieszkania oraz środki na ich zakup – wyjaśnił Krzysztof Sobolewski.

Według słów posła KO Roberta Kropiwnickiego, te dziewięć mieszkań, których jest właścicielem, zakupił zanim został posłem i to praca w spółce pozwoliła mu na oszczędzenie takiej kwoty.

 

TV Trwam News/ Radio Maryja 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ