Sesja zdjęciowa na tle przemawiającego premiera. Jachira i Sterczewski dali popis


Premier Mateusz Morawiecki jako pierwszy wystąpił dziś z mównicy podczas dyskusji w Sejmie na temat Funduszu Odbudowy. W tym samym czasie posłowie Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira oraz Franciszek Sterczewski urządzili sobie… sesję zdjęciową na tle przemawiającego szefa rządu.

Sejm zajmuje się rządowym projektem ustawy ws. ratyfikacji zasobów własnych Unii Europejskiej, która jest konieczna we wszystkich krajach członkowskich, by uruchomić wypłaty z unijnego Funduszu Odbudowy. Głos na początku dyskusji zabrał Mateusz Morawiecki.

17 lat temu Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Dziś w przededniu tak ważnej decyzji trzeba przypomnieć, jak mocno tamta decyzja była oparta o konsensus społeczny – podkreślił premier na początku swojego przemówienia.

Szef rządu zaapelował do posłów: – Powiedzmy raz jeszcze głośne „Tak” dla rozwoju Polski, rozkwitu Polski, dzięki środkom unijnym. To duża szansa na szybkie wyjście z pandemii.

W tym czasie, póki premier zwracał się do posłów, dwóch przedstawicieli opozycji – Klaudia Jachira oraz Franciszek Sterczewski – postanowili urządzić sesję zdjęciową, co wychwyciły kamery…

źródło; Niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ