26.8 C
Wrocław
“Bedziesz k***o pisowska wisiał”. Skandaliczne wpisy po występie w TVN24

“Bedziesz k***o pisowska wisiał”. Skandaliczne wpisy po występie w TVN24

„Bedziesz k***o pisowska wisiał”, „uważaj sk****synu na te palce, bo je stracisz” – to tylko niektóre z wiadomości, jakie w wiadomościach prywatnych otrzymał wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński. Autorami tych słów są widzowie telewizji TVN24. Polityk wczoraj wieczorem był gościem programu „Fakty po Faktach”.

We wtorek wiceszef MSZ wraz z posłem Koalicji Obywatelskiej Pawłem Kowalem dyskutowali nt. szczytu Bukaresztańskiej Dziewiątki. Uczestniczył w nim między innymi prezydent Andrzej Duda. Po zakończonym szczycie liderzy dziewięciu państw przedstawili wspólną deklarację, w której stwierdzili, że w kontekście obecnych wyzwań i zagrożeń Pakt Północnoatlantycki pozostaje podstawą stabilności i bezpieczeństwa w regionie euroatlantyckim.

Wiceminister Jabłoński mówił, iż teza, że relacje polsko-amerykańskie wymagają odbudowy, jest dla niego “przedziwna”. 

– Jeżeli spojrzymy na to, że ten szczyt bukareszteński był pierwszym w historii szczytem Bukareszteńskiej Dziewiątki, a więc regionalnego formatu NATO, w którym wziął udział amerykański prezydent, to myślę, że nie mamy sytuacji, w której cokolwiek wymaga odbudowy, ale mamy stały postęp w tych relacjach

powiedział.

 

„Reakcje” po programie

Dziś, dzień po rozmowie, wiceminister Jabłoński pokazał wyłącznie część wiadomości, jakie do niego dotarły. Te pełne są wyzwisk, słów niecenzuralnych, ale także gróźb.

“Po występach w TVN fani zawsze zasypują mnie korespondencją”

– pisze Jabłoński nieco prześmiewczo. Oznaczać to może, że podobne reakcje po występach w TVN24 są standardem.

Wiadomości nie nadają się do cytowania; zrzuty ekranu dostępne we wpisie wiceszefa MSZ.

Źródło: tvn24.pl, niezalezna.pl, Twitter

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ