Poszukiwania matki płodu ludzkiego znalezionego w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Policja poszukuje matki płodu znalezionego na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich w dniu 12.06 br. Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety.

W sobotę około godziny 19:30 na terenie oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich w pomieszczeniu na ścieki zwanym kratownicą pracownik oczyszczalni w trakcie pracy zauważył ludzki płód. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem Prokuratora. Wiek oraz płeć płodu zostanie ustalona po sekcji zwłok. Nie wiadomo jeszcze jaka jest przyczyna zgonu dziecka.

W miejscu tym oczyszcza się ścieki z miejscowości Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska, oraz Pawłowice.

Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. O zgłaszanie się osób które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Gwarantujemy anonimowość.

Wszelkie spostrzeżenia należy kierować pod nr. tel. 478756200, 478756222 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl Spostrzeżenia można zgłaszać również osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10 .

st. asp. Katarzyna Mazurek

KPP w Ząbkowicach Śląskich

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ