Plotkarskie portale rozpisują się o rzekomym ślubie Kingi Dudy. Prezydent kwituje krótko: “Cyrk”


Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą – napisał prezydent Andrzej Duda w mediach społecznościowych, zamieszczając artykuł o rzekomym ślubie jego córki.

Pomponik.pl przekazał, że jeszcze w czerwcu odbędzie się ślub Kingi Dudy – córki prezydenta Andrzeja Dudy. – Kilka dni temu media obiegła informacja, że Kinga Duda (25 l.) rozstała się z chłopakiem. Teraz dowiadujemy się, że ślub córki prezydenta ma odbyć się… jeszcze w czerwcu – napisano.

Portal w swoich rewelacjach powołał się na wywiad z Iloną Jabłońską, właścicielką firmy organizującej śluby i wesela dla “Gazety Wyborczej”.  – Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – przekonywała.

Do tych rewelacji postanowił odnieść się sam prezydent Andrzej Duda.

– Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…

– napisał, zamieszczając przy tym śmiejące się emotikony.

Źródło: pomponik.pl, niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ