Euro 2020. Polacy są już w Hiszpanii. Jutro kolejny mecz biało-czerwonych


Jakub Kwiatkowski, który jest team menedżerem biało-czerwonych poinformował, że wszystkie wyniki na COVID-19 przeprowadzone w polskiej kadrze, przed sobotnim meczem Euro 2020 z Hiszpanią, dały wynik negatywny. Popołudniu piłkarze wylecieli do Sewilli.

Polska kadra przeszła testy na obecność koronawirusa przed podróżą z Gdańska do Hiszpanii ze względu na procedury UEFA. Zgodnie z nimi wyniki badań muszą być jak najbardziej aktualne.

– Wyniki u każdego są negatywne. Jeżeli chodzi o kontuzje, wszyscy piłkarze, z wyjątkiem Łukasza Fabiańskiego, są zdrowi – przekazał przed wylotem Jakub Kwiatkowski.

Do Hiszpanii udała się cała kadra, łącznie z bramkarzem West Ham United.

– Ruszamy do Hiszpanii! Przed nami trudna misja, ale z Wami możemy wszystko! – poinformował na Twitterze profil Łączy nas piłka.

Ruszamy do Hiszpanii! ✈
Przed nami trudna misja, ale z Wami możemy wszystko! ????????#ŁączmySię | #ESPPOL ???????????????? pic.twitter.com/iazn75SG6p

— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) June 18, 2021

O 19:15 odbędzie się wideokonferencja z selekcjonerem Paulo Sousą oraz Kamilem Glikiem. Później piłkarze rozpoczną trening.

Jutrzejszy mecz w Sewilli rozpocznie się o 21:00. Nie wystąpi w nim Grzegorz Krychowiak. Wszystko ze względu na dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwoną), które zdobył w przegranym 1:2 meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

 

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ