Nazwał go idiotą! Muzyk z Pink Floyd obraził Zuckerberga?


Roger Waters jest twórcą zespołu Pink Floyd. Artysta jest znany ze swoich ostrych wypowiedzi na różne tematy. Tym razem było podobnie. Waters stanowczo odmówił wykorzystywania jednej z najsłynniejszych piosenek Pink Floyd „Another Brick in the Wall” do promocji Facebooka.

Szef Facebooka Mark Zuckerberg zaproponował muzykowi ogromne pieniądze za wykorzystanie jednego z jego utworów w kampanii w mediach społecznościowych. Roger Waters z zespołu Pink Floyd ostro zareagował na tę propozycję.

Roger Waters przyznał, że Facebook zwrócił się do niego z prośbą o użycie jednej z najbardziej znanych piosenek zespołu Pink Floyd.

– Skontaktował się ze mną dziś rano, z ofertą na ogromną, ogromną kwotę – przyznał Waters.

– Odpowiedź brzmi: Pieprz się. Nie ma mowy. Wspominam o tym dlatego, że to kolejny podstępny ruch, aby przejąć absolutnie wszystko. Nie będę częścią tego g***a, Zuckerbergu – powiedział ostro artysta.

Roger Waters wytłumaczył swoją odmowę tym, że według niego twórca Facebooka chce portal uczynić jeszcze potężniejszym. Dlatego uznał, że nie zamierza być kolejną cegiełką na ścianie Facebooka.

– Jak to się stało, że ten mały k**as, który zaczynał swoją karierę, oceniając kobiety na zasadzie Jest ładna, damy jej cztery na pięć zyskał tak ogromną moc? Jak mu na to pozwoliliśmy? A jednak oto on, jeden z najpotężniejszych idiotów na świecie – dodał muzyk.

Nie jest znana kwota, która została zaproponowana Watersowi. Jednak wiadomo, że mowa była o chęci wykorzystania utworu z roku 1979 r. „Another Brick in the Wall, Part 2″ w kampanii reklamowej na Instagramie.

ŹRÓDŁO: YT/LA JORNADA/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ