Centkiewicz: Lech Wałęsa od najmłodszych lat miał kłopoty z nerwami


Gościem był Sławomir Centkiewicz. Zachęcamy do zapoznania sie z materiałem.

Sławomir Centkiewicz powiedział, że niejednokrotnie stawał się ofiarą gróźb.

– Stwierdzenie „będziesz wisiał” to nawet nie groźba, a stwierdzenie tego, co będzie w przyszłości. Postanowiłem to ujawnić. Mam do czynienia z różnymi sytuacjami. To nie jest pierwsza tego typu groźba skierowana w moją stronę – przyznał.

Gość programu powiedział, że Lech Wałęsa oskarżył go kiedyś o samobójstwo swojego syna.

– Wałęsa, kiedyś na konferencji w IPN, powiedział, że to ja jestem winien za samobójczą śmierć jego syna. Później się z tego wycofywał – dodał.

#WPunkt | @Cenckiewicz: Kiedyś na konferencji w #IPN Lech #Wałęsa powiedział, że ja jestem winien za samobójczą śmierć jego syna, później się z tego wycofywał. #włączprawdę #TVRepublika

— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 29, 2021

Sławomir Centkiewicz wypowiedział się na temat Lecha Wałęsy. Przyznał, że już od najmłodszych lat był osobą, która miała problem ze swoimi emocjami.

– Istnieje wiele przekazów i dokumentów o tym, że Wałęsa od najmłodszych lat był człowiekiem, który miał kłopoty z nerwami. W tych relacjach to się przewija. Natomiast, kiedy pojawia się problem agenturowości, to zawsze się denerwował – zauważył.

#WPunkt | @Cenckiewicz: Istnieje wiele przekazów, dokumentów i relacji o tym, że Lech Wałęsa od najmłodszych lat był człowiekiem, który miał kłopoty z nerwami.#włączprawdę #TVRepublika

— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 29, 2021

Gość programu powiedział, że Lech Wałęsa nie potrafi przyznać się do prawdy.

– Pierwszym problemem Wałęsy jest autopresja, która nie pozwala mu spojrzeć prawdzie w oczy. Drugą kwestią jest presja ze strony władz w okresie PRL – przyznał.

– Trzecia presja to jest wszystko to, co było poza granicami kraju, kiedy był prezydentem RP – dodał.

#WPunkt | @Cenckiewicz: Problemem Lecha Wałęsy jest auto presja, która nie pozwala mu stanąć w prawdzie. #włączprawdę #TVRepublika

— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 29, 2021

Źródło: TV Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ