Durczok: “Jestem hetero, ale kocham Tuska”

Tusk.jpg

Kamil Durczok słynie ostatnie głównie z powodu swoich konfliktów z prawem: jazda po pijanemu, sprawa podrobionych weksli… Ale te problemy nie pozbawiły go wigoru, z jakim zabiera głos w sprawach politycznych. Dziś były gwiazdor TVN wyznał, że… kocha Donalda Tuska.

Wpis Durczoka jest krótki, ale treściwy:

Jestem hetero. Ale kocham Tuska. Na nasze szczęście wrócił. #PowrotTuska

Nie wiadomo oczywiście, czy umieszczając ten wpis, Kamil Durczok był pobudzony emocjami politycznymi, czy w inny sposób. Przypomnijmy: dziennikarz w marcu 2021 r. został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata, wpłatę 3 tys. zł grzywny i 30 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym, a także zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat. Chodzi o wydarzenia sprzed dwóch lat, gdy po pijanemu przejechał niemal całą Polskę i spowodował kolizję na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego.

Z kolei w styczniu 2021 r. katowicka prokuratura oskarżyła Durczoka o podrabianie podpisu swojej byłej żony na dokumentach i przedkładanie ich w banku w celu wyłudzenia kredytu hipotecznego i pożyczki.

Nic dziwnego zatem, że wyznanie miłości do Tuska przez kogoś takiego jak Durczok zaowocowało emocjonalnymi komentarzami użytkowników Twittera

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ