Neumann sfrustrowany uderza w Trzanowskiego! Nowa wojna w PO ?

Platforma Obywatelska straciła władzę w 2015 roku – najpierw Andrzej Duda pokonał Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich, a później PiS wygrał wybory parlamentarne. Politycy PO, którzy przyzwyczajeni byli do władzy, musieli na długie lata przejść do opozycji. Impas trwa już sześć lat: zmieniają się przewodniczący ugrupowania, ostatnio zdążył wrócić Donald Tusk, a Platforma wciąż nie może dogonić partii rządzącej w sondażach.

Niektórzy politycy Platformy Obywatelskiej nie ukrywają frustracji z takiego stanu rzeczy. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem Sławomira Neumanna. Polityk przyznaje, że… źle się czuje, nie będąc przy władzy.

– Jestem drugą kadencję w opozycji. Jakoś strasznie mnie to męczy i frustruje. Wolę robić coś innego wtedy, niż politykę, bo to jest frustrujące i takie bezużyteczne

– słyszymy na nagraniu.

Dyskusja schodzi też na temat obecnego wiceszefa Platformy. – Nie wiem, skąd ta wiara, że nagle Rafał Trzaskowski zrobił  w nowym ruchu 30 procent – mówi Neumann w kolejnym fragmencie swojego “przemówienia”.


 
źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ