Zalewska: Tusk jest szkodnikiem i na pewno nie działa dla dobra Polski

Problemy Polski z Unią Europejską i vice versa wynikają z interpretacji przez polityków zapisów traktatowych i Konstytucji RP. W dużej mierze są nakręcane przez media i lewicowe środowiska, wpatrzone w unijne wartości, które stoją w sprzeczności ideami chrześcijańskimi przedstawianymi przez założycieli europejskiej wspólnoty.

Winston Churchill uważał, że gwarancją pokoju może być tylko zjednoczenie, zatem należy dążyć do utworzenia Stanów Zjednoczonej Europy. Wygląda na to, że jego wizja przy akceptacji wielu państw członkowskich, ale z pominięciem kluczowych dla tejże wspólnoty wartości opartych na chrześcijaństwie, realizowana jest dopiero dzisiaj.

Część krajów, w tym Polska i Węgry oskarżana jest o łamanie umowy, która zdaniem eurokratów musi być respektowana, bowiem według nich, prawo unijne działa nad prawem krajowym.

Pierwsze nieposłuszeństwo rządu polskiego nastąpiło w 2016 roku. Wówczas mieliśmy „dobrowolnie” przyjąć imigrantów z Niemiec. Roztropność premier Beaty Szydło ocaliła Polskę przed przymusową relokacją. Od tamtej pory jesteśmy na cenzurowanym. Akceptacja i realizacja ustalanych w Brukseli dyrektyw, itp. wiąże się teraz z przyjęciem lub zablokowaniem środków z europejskiego ładu.

W Unii, większość naszych deputowanych oręduje za ukaraniem Polski tylko dlatego, że polskiemu rządowi obce jest lewackie myślenie. Europoseł Anna Zalewska podkreśla w rozmowach z mediami, że Unia nie lubi rządów konserwatywnych

To absolutnie nie odpowiada rodzinie politycznej, która ma większość i w Parlamencie Europejskim, i w Komisji Europejskiej. Po drugie tutaj dużą rolę gra Donald Tusk, który przecież jako przewodniczący dużej, silnej grupy politycznej, również rezonuje i oddziałuje, chcąc wykorzystać te wszystkie swoje możliwości do walki z polskim rządem.

 Tusk jest szkodnikiem i na pewno nie działa dla dobra Polski.

Wykorzystuje swoją siłę do tego, żeby zmienić polski rząd. Ja podam przykład. Od dwóch miesięcy próbujemy wprowadzić na agendę sesji Parlamentu Europejskiego jednoznaczną rezolucję dotyczącą Nord Stream 2. Kto blokuje wejście tej rezolucji? Między innymi EPP na czele której grupy stoi Donald Tusk. To pokazuje to niebezpieczeństwo. Nord Stream 2 to zagrożenie nie tylko polityczne ale też energetyczne.

Źródło: Radio Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ