Prowokacja? Kramek z tęczową flagą i „Babcia Kasia” przyszli przed Trybunał

3 manifestacje.jpg

Reporter portalu niezalezna.pl dostrzegł przed Trybunałem Konstytucyjnym znane twarze. Pojawili się tam Bartosz Kramek i Katarzyna A. (zwana „babcią Kasią”), która zasłynęła głównie ze swoich prowokacji podczas protestów aborcjonistek. Jak się okazuje próby zakłócenia manifestacji #PoStroniePolski nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Spotkanie z Kramkiem i Katarzyną A. wywołało… śmiechu.

Bartosz Kramek paradował z flagą w barwach LGBRT i tęczową opaską na ramieniu.

Z kolei Katarzyna A. próbowała prowokować uczestników manifestacji skandując w ich kierunku różne hasła.

„Warszawa wolna od faszystów i komunistów z GP”
– krzyczała.

Za każdym razem próby prowokacji spotykały się wyłącznie z salwą śmiechu. Uczestnicy manifestacji #PoStroniePolski w rozmowie z naszym reporterem zapewniają, że nie ulegną prowokatorom.

Sam Kramek i Katarzyna A. dość szybko zostali odizolowani przez policję.

Przypomnijmy, że Bartosz Kramek to autor słynnej instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd”. Nakłaniał w niej do strajków, paraliżowania państwa przez powstrzymanie się od płacenia podatków czy zakłócanie porządku poprzez protesty uliczne, m.in. pod domami polityków PiS.

Z kolei Katarzyna A. również powinna być dobrze znana naszym Czytelnikom oraz… policji. Podczas protestów aborcjonistek miała używać wobec funkcjonariuszy „słów wulgarnych i powszechnie uznawanych za obelżywe” oraz opluć mundur jednego z policjantów.]

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ