Europoseł Zalewska: widać, że to nie Unia rządzi a Niemcy. Dążą do zwasalizowania krajów takich jak nasz

EP Plenary session - European Climate Law

A jednak IV Rzesza odrodziła się na oczach całego świata. Niemieckie sny o potędze to nie mrzonki a wyrafinowana prowadzona od dziesięcioleci wojna gospodarcza. Kartą przetargową jest klimat i wszystkie dziedziny z nim związane.

Niezależność energetyczna poprzez ekoterroryzm, to pomysł z piekła rodem realizowany przy pomocy funkcjonariuszy zarówno unijnych, jak i krajowych, także przy pomocy organizacji pozarządowych. Zależność gospodarcza, to też piekielna zagrywka pożytecznych idiotów z cywilizowanego kraju.

Jakikolwiek sojusz niemiecko-rosyjski zawsze doprowadzał Europę do mobilizacji militarnej. Nord Stream 2 to swego rodzaju rakieta wymierzona w Polskę i inne kraje, które nie zgadzają się na życzliwe podpowiedzi kanclerz Merkel jak należy postępować we własnym kraju. Unia Europejska, jej komisje i trybunał ds. wymierzania kar jest narzędziem do egzekwowania dyrektyw.

Dzisiaj stoimy w obliczu wojny gospodarczej i ideologicznej. W momencie wpuszczenia błękitnego paliwa do drugiej nitki rosyjskiego rurociągu, Polska będzie zależna od Niemiec. Widać, że to nie Unia rządzi a Niemcy. Teraz przy pomocy unijnych instytucji dążą do zwasalizowania krajów takich jak nasz. Chcą też wykorzystać Polskę w sposób finansowy, np. blokując unijne fundusze.

Nord Stream 2 i Fit for 55 wykluczy nas z systemu energetycznego i rolniczego. Sześć lat wcześniej jeszcze przed szczytem klimatycznym w Paryżu COP-21 mówiono o koniecznej dekarbonizacji w Europie, tymczasem św. prof. Jan Szyszko przed swoim wystąpieniem przygotował raport dla wszystkich uczestników szczytu, w ich językach. Dzięki temu politycy rozumieli, co znaczy specyfika kraju, terenu i zasobów naturalnych w kontekście ich wykorzystania jako gazu i do oczyszczania powietrza. Wraz ze śmiercią Profesora w Unii wrócił projekt dekarbonizacji i wymuszanie choćby poprzez podatek węglowy rezygnowanie ze swoich kopalin.

Wydaje się, że Unia realizuje własną strategię bez względu na zawarte wcześniej uzgodnienia a my zbliżamy się do powszechnych bankructw.
Niemiecki europoseł Michael Bloss podczas rozmów nad prawem klimatycznym powiedział o Polsce: I tak was w końcu kupimy. Mam świadków na tę rozmowę, bo ona była on-line.

Europoseł Saryusz-Wolski twierdzi, że Polska będzie zagłodzona energetycznie. Europoseł Anna Zalewska dopowiada, że wspólnotowy rynek uprawnień do emicji CO² jest w stanie zniszczyć każdą europejską gospodarkę. IV Rzesza rozszerza swoje wpływy.

Źródło: twitter.com/AnnaZalewskaMEP

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ