Strajk Kobiet po ataku na posła Sośnierza grozi innym politykom

W trakcie protestów przed Sejmem doszło do przepychanek z policją. W pewnym momencie zaatakowany został poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz. Do zdarzenia odniosły się na Twitterze liderki Strajku Kobiet. Czy potępiły atak na parlamentarzystę? A skąd! Straszą pozostałych polityków, że tego typu zachowań będzie więcej…

Przed Sejmem wieczorem zebrali się protestujący. Wykrzykiwane są wulgarne hasła pod adresem partii rządzącej oraz Pawła Kukiza, który po środowym głosowaniu stał się celem hejtu. „Kukiz, ch**u, chodź na solo” – wzywali rozwścieczeni manifestanci, skandując do tego „j***ć PiS i Kukiza”. Zwolennicy opozycji są wspierani przez polityków: m.in. z Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050.

Filmy, które pojawiły się w sieci, pokazują, jak zachowywały się demonstrujące przed Sejmem osoby. W pewnym momencie doszło do przepychanek z policją, zaatakowany został także poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Na twitterowym profilu Strajku Kobiet pojawił się wpis odnoszący się do tego skandalicznego incydentu. Jak przekonują poseł Sośnierz… „dostał wyrazy szacunku”.

Pan Sośnierz dostał wyrazy szacunku. Opluty, kop w tyłek. To przyszłość was wszystkich.
– straszą liderki Strajku Kobiet.

Pod wpisem wywiązała się żywiołowa dyskusja. Wielu internautów nie kryje swojego oburzenia. Negatywnie wypowiadają się nawet kobiety, które przyznają, że wcześniej brały udział w manifestacjach Strajku Kobiet. Pojawiły się też głosy zarzucające liderkom Strajku Kobiet hipokryzję:

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ