Ulicami Wrocławia przeszedł Marsz dla Jezusa

MP Marsz dla Jezusa

Jezus jest drogą, prawdą i życiem. Tak śpiewali dzisiaj chrześcijańscy pielgrzymi na uliach Wrocławia w dorocznym Marszu dla Jezusa.

Organizatorami MdJ są przede wszystkim pastorzy i wolontariusze, którzy reprezentują chrześcijańskie kościoły. Tu wyraźnie widać, jakie mamy zróżnicowane środowisko ewangeliczne, i jak bardzo na sercu leży nam wywyższenie Jezusa, co istotne bez podziałów. – Mamy prosty przekaz, mówili w czasie drogi. To ewangelia i modlitwa za siebie, swoje miasto i za Ojczyznę, także, że Marsz dla Jezusa jest zawsze „dla”, a nie „przeciw”.

Wydarzenie jest manifestacją wiary w Boga Ojca a na krótkie spotkanie w duchu ekumenicznym, wyruszyli ci, którzy chcieli być częścią ewangelizacji, mówili wrocławianie.

Jezus jest realny i jest wśród nas. A publiczne przyznanie się do Niego, jest też drogą, z której nie chcę zboczyć.

Trasa, jak sprzed lat. W ponad dwugodzinnym marszu wyznający wiarę chrześcijanie przeszli z Placu Solnego przez Rynek, Kurzy Targ, Szewską, Kazimierza Wielkiego, Oławską, Błogosławionego Czesława, plac Dominikański, Janickiego, Kraińskiego, Św. Ducha, Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wlk, Eugeniusza Gepperta i plac Solny.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ