Poseł Śmiszek: wybierzemy Polskę otwartą i europejską, albo cywilizację nienawiści i pogardy

Partia posła Krzysztofa Śmiszka wchodzi w najważniejszy moment swojej kampanii. W Polskę wyruszył kamper z propozycjami na nowoczesne zarządzanie krajem. Gwoździem projektu są konsultacje programowe. Nowa Lewica ze szczerym zamiarem zgotowania ludziom kolorowego, bezstresowego życia od Wrocławia rozpoczęła wielką trasę programową po całej Polsce.

Nowa Lewica w Zielonej Górze i Poznaniu powtórzyła swoje myśli, a już za trzy tygodnie w stolicy kraju, w Hali Expo spotkają się lewicowi działacze, i jak twierdzi poseł Śmiszek, będzie to kongres zjednoczeniowy Nowej Lewicy. Tam też, przez nowo wybrane władze zostaną przedstawione nowe filary, które są najważniejszymi wartościami dla nowej partii. To szacunek, współpraca, odpowiedzialność za planetę, europejskość i troska. Takimi filarami działacze posła Śmiszka będą „zmieniać Polskę na lepszą, bo tych wartości jest za mało”. Według posła Śmiszka polskie społeczeństwo za mało interesuje się sprawami społecznymi, zwłaszcza funkcjonowaniem służb, dlatego po zdobyciu władzy będzie „cywilny nadzór nad policją”. Coś na kształt ORMO, starsi znają!

Na kongresie pojawią się politycy SLD, razem z niektórymi odwieszonymi posłami, bo partia pokazuje jak w sytuacjach konfliktowych można mądrze wyjść z kryzysu, tłumaczył Włodzimierz Czarzasty.

Poseł Czarzasty będzie kandydował na stanowisko przewodniczącego NL, tak samo jak Robert Biedroń, który mówi głosem Śmiszka, że nikt nie chce Polski pod rządami Kaczyńskiego, Czarnka, Macierewiza czy Morawieckiego.

Polska musi być europejska, zielona i troskliwa a teraz stoimy przed wyborem cywilizacyjnym, mówi poseł Śmiszek.
Albo wybierzemy Polskę otwartą i europejską, albo cywilizację nienawiści i pogardy. Rozmawiamy z Polkami i Polakami na ulicach, rynkach, nie w gabinetach!

Źródło: twitter.com/K_Smiszek?

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ