Wrocław: Procesja wynagradzająca za grzech sodomii

MP
W najbliższą sobotę 2 października o godz. 15:00 we Wrocławiu odbędzie się procesja wynagradzająca za grzech sodomii. Procesja ruszy z  pl. Wolności od strony mostu sądowego.
Marsz w formie procesji modlitewnej w intencji wynagradzającej Panu Bogu za grzech sodomii, promowany w czasie wrocławskiej homoparady – za zgorszenie, jakie przyniesie ona w przestrzenie publicznej, oraz w intencji nawrócenia uczestników parady. Procesja będzie zorganizowana pod hasłem “STOP PEDOFILII”, ponieważ chcemy podkreślić, jak ruch homoseksualny przez domaganie się kolejnych przywilejów i równości wszystkich form życia seksualnego, zmierza prostą drogą do akceptacji dla pedofilii.
Wydarzenie będzie miało charakter modlitewny, wynagradzający. Będziemy odmawiać Różaniec św. oraz śpiewać pieśni. Z góry wykluczamy jakiekolwiek formy agresji fizycznej, a także skandowanie haseł i okrzyki, bo do niczego one nie prowadzą. Treści merytoryczne oraz argumenty będą zawarte w nagraniach puszczanych przez głośniki oraz przemówieniach początkowych organizatorów.
Organizatorami są: Fundacja Pro – Prawo do Życia, Straż Narodowa, Roty Niepodległości.
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ