Kuchciński o manifestacji „Nie wygasicie Polski”: Musimy przeciwstawiać się próbom zawłaszczania suwerenności

Kuchciński44.jpg

Przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Marek Kuchciński w rozmowie z portalem Niezalezna.pl zaznaczył, że ostatnie posunięcia TSUE i Komisji Europejskiej są wprost skandaliczne i uderzające w polską suwerenność. – Inicjatywa podejmowana przez Kluby „GP” jest potrzebna; musimy stanowczo i zdecydowanie przeciwstawiać się próbom zawłaszczania naszej suwerenności – stwierdził.

W piątek (1 października) w samo południe Kluby „Gazety Polskiej” będą demonstrować przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie w wielkiej manifestacji pod hasłem: „Nie wygasicie Polski”.

Pomysł rozpoczęcia protestów zrodził się w obliczu kolejnych decyzji KE i TSUE zmierzających wprost do pozbawienia Polski suwerenności – zarówno w sferze stanowienia prawa, jak i energetycznej – które noszą wszelkie znamiona szantażu.

Przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Marek Kuchciński w rozmowie z portalem Niezalezna.pl zaznaczył, że ostatnie posunięcia TSUE i Komisji Europejskiej są wprost skandaliczne.

– Są skandaliczne i uderzające w polską suwerenność

– stwierdził.

Dlatego też, jak podkreślił, manifestacja „Nie wygasicie Polski” jest i wskazana, i potrzebna.

– Inicjatywa podejmowana przez Kluby „GP” jest potrzebna. Musimy stanowczo i zdecydowanie przeciwstawiać się próbom zawłaszczania naszej suwerenności

– powiedział.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ