Zmarł Paweł Nowisz. Aktor miał 81 lat

znicze.jpg

Paweł Nowisz zmarł w piątek, 15 października 2021 roku. Informację o śmierci aktora podała Ilona Łepkowska. Kondolencje złożyli także współpracownicy serialu „Barwy szczęścia”

– Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Paweł Nowisz. Na premierę czeka wciąż „Koniec świata czyli Kogel-Mogel 4” z jego udziałem. Odbędzie się już niestety bez Niego na scenie, pozostanie tylko na ekranie i w pamięci widzów – napisała na facebooku Ilona Łepkowska.

– Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawlem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną prace z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim.

 

Paweł Nowisz był nagradzanym aktorem filmowym i teatralnym

Paweł Nowisz debiutował na deskach teatru w 1964 r. Jego filmowe emploi było bogate w role filmowe, jak i serialowe. Mogliśmy go oglądać w takich produkcjach jak „Żołnierze wolności”, „Galimatias, czyli kogel-mogel II”, „Rozmowy kontrolowane”, „Kiler”, „Fuks”, „Chłopaki nie płaczą”. Pojawił się w serialach „Barwy szczęścia”, „Prawo Agaty”, „Ranczo”. Na dużym ekranie mogliśmy go oglądać w „Cichej nocy” Piotra Domalewskiego i „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” Kordiana Piwowarskiego.

ŹRÓDŁO: FACEBOOK.COM/BARWYSZCZESCIA/ Telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ