Kilkulatka błąkała się samotnie po Wrocławiu. Kto zna jej opiekunów?


Wrocławska policja poszukuje opiekunów prawnych kilkuletniej dziewczynki, która rano samotnie szła ul. Odrzańską. Dziecko zauważyła kobieta, która powiadomiła policję. 3- lub 4-letnia dziewczynka trafiła do szpitala.

Dyżurny z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji otrzymał dziś rano informację od zaniepokojonej kobiety. Przechodziła ona ulicą Odrzańską i zauważyła idącą samotnie małą dziewczynkę. Dziecko było ubrane nieadekwatnie do pogody. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wraz z zespołem ratownictwa medycznego i udzielili jej niezbędnej pomocy.

Dziewczynka została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie pozostała na obserwacji. Jej życiu nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo, a funkcjonariusze prowadzą teraz intensywne działania, które mają na celu dotarcie do opiekunów prawnych dziecka.

Podjęto także decyzję o publikacji jej wizerunku i w związku z tym policjanci zwracają się z prośbą do osób, które znają dziecko lub mają wiedzę na temat miejsca pobytu jej opiekunów prawnych, o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław- Stare Miasto pod numerem telefonu 47 87 131 31, 47 87 143 90 lub numerem alarmowym 112.

ŹRÓDŁO: POLICJA WROCŁAWSKA/ Telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ