Maciej Stuhr wstydzi się swojego kraju? Cytuje… szkalującego Polskę Verhofstadta

fot. youtube.com

Maciej Stuhr nadal nie może określić, czy woli aktorstwo, czy karierę komentatora politycznych wydarzeń. Debata w Parlamencie Europejskim stała się dla niego kolejną świetną okazją, by pokazać, jak bardzo wstydzi się swojego kraju. „Potworny wstyd” – pisze Stuhr na Facebooku. Przy okazji udostępnił przemówienie belgijskiego europosła Guya Verhofstadta, który zasłynął ze szkalowania Polaków.

W Parlamencie Europejskim odbyła się w poniedziałek debata dotycząca wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego krytykował słynący z niechęci do Polaków belgijski polityk Guy Verhofstadt. Później na Facebooku zamieści nagranie swojej wypowiedzi z komentarzem.

„Więc moje życzenie, Panie premierze Mateuszu Morawiecki, jest takie: proszę się wycofać z tych głupich decyzji i zakończyć, razem z Polakami, ten marsz szaleństwa, w który Pan wszedł od 2015 r.”

– napisał Verhofstadt.

Na tak obrzydliwy wpis uwagę zwrócił aktor Maciej Stuhr. Udostępnił go nawet w swoich mediach społecznościowych, dodając pełen pogardy komentarz.

„To jest tak potworny wstyd, że musimy przez tych palantów wysłuchiwać takiego ochrzanu na oczach całego świata! Wstając z kolan, spadliśmy na twarz w błoto. Wstyd!”

– stwierdził celebryta.

Źródło: niezalezna.pl, facebook.com,

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ