W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich cmentarzy w okresie „Wszystkich Świętych” wprowadzone zostaną poniższe zmiany w organizacji ruchu komunikacji zbiorowej, celem stworzenia optymalnych warunków dojazdu do wrocławskich nekropolii.
25- 28 października 2021 r. (poniedziałek- czwartek):
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 900 – 1700 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia 121
W godzinach 900 – 1400 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
Linia 319
W godzinach 900 – 1400 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy„Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dlawszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
29 października 2021 r. (piątek):
Linia 74
W godzinach 900 – 1400 kursuje z częstotliwością co 7,5 minuty, a w godzinach 1400 – 1700 z częstotliwością co 12 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 900 – 1700 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia 121
W godzinach 900 – 1400 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
Linia 319
W godzinach 900 – 1400 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Linia 720
W godzinach 900 – 1800 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od al. Hallera, przez ul. Grabiszyńską do Grabiszyńska (Cmentarz II)
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy„Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dlawszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
30 października 2021 r. (sobota):
Linia 74
W godzinach 800 – 1800 kursuje z częstotliwością co 10 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 900 – 1800 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia N
W godzinach 900 – 1800 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
Linia 118
W godzinach 900 – 1800 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
Linia 123 (tej linii nie obsługuje MPK)
W godzinach od 900 – 1800 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.
Linia 720
W godzinach od 900 – 1800 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie w tym okresie kursowała z częstotliwością co 10 minut.
Specjalne linie tramwajowe:
Linia E2
ORLA – Powstańców Śląskich – Świdnicka– pl. Teatralny– Widok – Szewska – Grodzka– most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – ORLA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E3
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E4
KROMERA – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – KROMERA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E5
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4)- Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – BISKUPIN
BISKUPIN – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E6
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza- Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E7
PILCZYCE – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – PILCZYCE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E8
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Linia E9
TARNOGAJ – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – TARNOGAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
Linia 301
- SOLIDARNOŚCI– Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka– Rybacka – Zachodnia – Legnicka– Niedźwiedzia– Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – DWORZEC NADODRZE
DWORZEC NADODRZE – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – PL. SOLIDARNOŚCI
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 307
JERZMANOWO (CMENTARZ I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska- Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka- Jerzmanowska – JERZMANOWO (CMENTARZ I)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 322
NOWY DWÓR (PĘTLA) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska- Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – NOWY DWÓR (PĘTLA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 334
BUFOROWA (RONDO) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka– Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna– Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – BUFOROWA (RONDO)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 335
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety- Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 336
RACŁAWICKA – Aleja Piastów– Solskiego– Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska– Klecińska- Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA)
KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów– RACŁAWICKA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
Linia 350
PAWŁOWICE (WIDAWSKA) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska– Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska– Królewska– Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie- Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – PAWŁOWICE (WIDAWSKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut.
- Zmiana statusu przystanku:
- Zmiany lokalizacji przystanków:
- Przystanek autobusowy„Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dlawszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- Autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
- W godzinach 800 – 1800 kursuje z częstotliwością co 5 minut, a w godzinach 1800 – 2000 z częstotliwością co 10 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II). obsługiwane przez autobusy przegubowe , a autobusy linii 106, 112, 113, 128, 148, 149 i 350 będą obsługiwane przez autobusy typu solo31 października 2021 r. (niedziela): Linia 7
- Komunikacja kursuje wg sobotnich rozkładów jazdy.
- Autobusy linii A, K, 107, 109, 121, 125, 129, 133, 142, 143, 301, 307, 322, 334, 335, 336 i 720 będą
- Tabor:
- W godzinach 800 – 1800 kursuje z częstotliwością co 5 minut, a w godzinach 1800 – 2000 z częstotliwością co 10 minut.
-
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia N
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
Linia 118
W godzinach 800 – 2000 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
Linia 123 (tej linii nie obsługuje MPK)
W godzinach 900 – 1800 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.
Linia 720
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńską do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie kursowała w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 7,5 minuty, a w godz.1800 – 2000 z częstotliwością co 10 minut.
Specjalne linie tramwajowe:
Linia E2
ORLA – Powstańców Śląskich – Świdnicka– pl. Teatralny– Widok – Szewska – Grodzka– most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – ORLA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E3
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E4
KROMERA – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – KROMERA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E5
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4)- Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – BISKUPIN
BISKUPIN – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E6
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza- Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E7
PILCZYCE – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – PILCZYCE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E8
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20minut.
Linia E9
TARNOGAJ – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – TARNOGAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 2000 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe:
Linia 301
- SOLIDARNOŚCI– Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka– Rybacka – Zachodnia – Legnicka– Niedźwiedzia– Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – DWORZEC NADODRZE
DWORZEC NADODRZE – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – PL. SOLIDARNOŚCI
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 307
JERZMANOWO (CMENTARZ I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska- Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka- Jerzmanowska – JERZMANOWO (CMENTARZ I)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 322
NOWY DWÓR (PĘTLA) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska- Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – NOWY DWÓR (PĘTLA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 334
BUFOROWA (RONDO) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka– Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna– Bardzka
– Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – BUFOROWA (RONDO)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut..
Linia 335
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety- Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 336
RACŁAWICKA – Aleja Piastów– Solskiego– Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska– Klecińska- Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA)
KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów– RACŁAWICKA
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 350
PAWŁOWICE (WIDAWSKA) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska– Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska– Królewska– Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie- Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – PAWŁOWICE (WIDAWSKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut..
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:
W związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj–pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską,
Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”. W kierunku przeciwnym trasa dla linii 100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy„Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dlawszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- Autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (Cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
Tabor:
Autobusy linii A, K, 107, 109, 121, 125, 129, 133, 142, 143, 301, 307, 322, 334, 335, 336 i 720 będą
obsługiwane przez autobusy przegubowe , a autobusy linii 106, 112, 113, 128, 148, 149 i 350 będą obsługiwane przez autobusy typu solo
1 listopada 2021 r. (poniedziałek):
Komunikacja kursuje wg sobotnich rozkładów jazdy.
Linia 74
W godzinach 800 – 1800 kursuje z częstotliwością co 5 minut, a w godzinach 1800 – 2000 z częstotliwością co 10 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia N
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.
Linia 118
W godzinach 800 – 2000 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
Linia 123 (tej linii nie obsługuje MPK)
W godzinach 900 – 1800 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.
Linia 720
W godzinach 800 – 2000 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńską do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie kursowała w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 7,5 minuty, a w godz.1800 – 2000 z częstotliwością co 10 minut.
Specjalne linie tramwajowe:
Linia E2
ORLA – Powstańców Śląskich – Świdnicka– pl. Teatralny– Widok – Szewska – Grodzka– most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – ORLA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E3
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E4
KROMERA – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – KROMERA
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E5
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4)- Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – BISKUPIN
BISKUPIN – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E6
SĘPOLNO – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza- Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – OPORÓW
OPORÓW – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – SĘPOLNO
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E7
PILCZYCE – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – PILCZYCE
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20 minut.
Linia E8
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 10 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 20minut.
Linia E9
TARNOGAJ – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska- pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – OSOBOWICE
OSOBOWICE – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – TARNOGAJ
Linia kursuje w godz. 800 – 2000 z częstotliwością co 20 minut.
Linia 301
- SOLIDARNOŚCI– Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka– Rybacka – Zachodnia – Legnicka– Niedźwiedzia– Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – DWORZEC NADODRZE
DWORZEC NADODRZE – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – PL. SOLIDARNOŚCI
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 307
JERZMANOWO (CMENTARZ I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska- Grabiszyńska – GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II)
GRABISZYŃSKA (CMENTARZ II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka- Jerzmanowska – JERZMANOWO (CMENTARZ I)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 322
NOWY DWÓR (PĘTLA) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska- Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – NOWY DWÓR (PĘTLA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 334
BUFOROWA (RONDO) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – RACŁAWICKA
RACŁAWICKA – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka– Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna– Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – BUFOROWA (RONDO)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut..
Linia 335
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety- Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 336
RACŁAWICKA – Aleja Piastów– Solskiego– Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska– Klecińska- Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA)
KAMIEŃSKIEGO (PĘTLA) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów– RACŁAWICKA
Linia kursuje w godz. 800 – 1500 z częstotliwością co 10 minut, w godz. 1500 – 1800 co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut.
Linia 350
PAWŁOWICE (WIDAWSKA) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska– Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – KIEŁCZOWSKA CMENTARZ
KIEŁCZOWSKA CMENTARZ – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska– Królewska– Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie- Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – PAWŁOWICE (WIDAWSKA)
Linia kursuje w godz. 800 – 1800 z częstotliwością co 15 minut, a w godz. 1800 – 2000 co 30 minut..
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:
W związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj–pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”. W kierunku przeciwnym trasa dla linii 100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy„Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dlawszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego
Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek tramwajowy nr 10605 „Kleczkowska” w kierunku Osobowic zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Kleczkowską na przystanek autobusowy nr 10705;
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
- Autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (Cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.
Tabor:
Autobusy linii A, K, 107, 109, 121, 125, 129, 133, 142, 143, 301, 307, 322, 334, 335, 336 i 720 będą
obsługiwane przez autobusy przegubowe , a autobusy linii 106, 112, 113, 128, 148, 149 i 350 będą obsługiwane przez autobusy typu solo
2 listopada 2021 r. (wtorek):
Linia 74
W godzinach 9:00–14:00 kursuje z częstotliwością co 7,5 minuty, a w godzinach 14:00 – 17:00 z częstotliwością co 12 minut.
Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia K
W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo), przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia 121
W godzinach 9:00 – 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.
Linia 319
W godzinach 9:00 – 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Bilety:
Na wszystkich liniach specjalnych obowiązują następujące bilety: BILETY JEDNORAZOWE
- 4,60 zł – normalny, 2,30 zł – ulgowy
BILETY CZASOWE
- 15–minutowy: 3,20 zł – normalny, 1,60 zł – ulgowy
- 30–minutowy: 4,00 zł – normalny, 2,00 zł – ulgowy
- 60–minutowy: 5,20 zł – normalny, 2,60 zł – ulgowy
- 90–minutowy: 7,00 zł – normalny, 3,50 zł – ulgowy
- 24–godzinny: 15,00 zł – normalny, 7,50 zł – ulgowy
- 48–godzinny: 26,00 zł – normalny, 13,00 zł – ulgowy
- 72–godzinny: 32,00 zł – normalny, 16,00 zł – ulgowy
- 168–godzinny:54,00 zł– normalny, 27,00 zł – ulgowy
BILETY OKRESOWE
- imienne
- na okaziciela
- aglomeracyjne
- semestralne.
- źródło: mpkw.wroc.pl