Zawiadomienie do prokuratury po skandalicznym wpisie Kurdej-Szatan

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan, znana m.in. z reklam marki Play, w mediach społecznościowych nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”. Do prokuratury ma zostać złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa – poinformował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

Kurdej-Szatan stwierdziła, że polscy strażnicy graniczni są „mordercami” i „maszynami” „bez serca i mózgu”.

„To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała na swoim koncie na Instagramie. Potem post został usunięty.

Mimo to internauci wciąż komentują te wulgarne słowa. Jednej z internautek, która zwróciła uwagę, że „wstyd za takie słownictwo”, Kurdej-Szatan odpowiedziała: „Wypie***laj”.

ŹRÓDŁO: TVP INFO/ Telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Ludzie są bardzo podzieleni politycznie i religijnie ale to nie znaczy by używać wulgaryzmu,niechęci do władzy,policji,wojska itd.Ci którym się dobrze wiedzie w życiu prywatnym i zawodowym ( nie wszyscy )uważają że im wszystko wolno .Jeśli taka aktorka Kurdej-Szatan nie liczy się ze słowami i tak bardzo ubolewa nad losem emigrantów to może by spojrzała oczami na swoich rodaków którym z jakichś powodów życie toczy się pod górkę i może by wspomogła.Ta kobieta chyba nie zastanowiła się co mówi,sprzeciwia się naszym obrońcom kraju i powinna ponieść karę .

  2. Pani Kurdej Szatan gorzej się wypowiada jak pastuch…Ze swojej buzi blużnierstwem zrobiła kibel …Nie przystoi …wstyd…. Ale reklama damulki….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ