Migrant usiłujący przedrzeć się przez granicę w kurtce za… 5500 zł

Tysiące osób pod nadzorem służb Łukaszenki próbuje przedostać się do Polski. W internecie opublikowano zrzuty z nagrań, jak były ubrani migranci usiłujący przedrzeć się na terytorium Polski. Mężczyzna tnący drzewo w kurtce z serii Canada Goose za… 4000 zł (po przecenie) – podał Dominik Tarczyński.

Wczoraj media obiegła informacja o dużej grupie migrantów, która planuje przekroczyć granicę Białorusi z Polską. Migranci podeszli w okolice przejścia granicznego w Kuźnicy. Próbowali siłowo wejść na terytorium Polski. Niewykluczone, że powtórzą tę próbę.

Publikowano nagrania dotyczące sytuacji na granicy. Widać z jednej strony dużą grupę migrantów po białoruskiej stronie, którzy podejmują próby nielegalnego przekroczenia granicy oraz polskie służby – policję, wojsko oraz strażników granicznych, którzy utworzyli kordon, aby temu zapobiec.

Używano drzew, by pomóc sobie w przejściu przez płot, na którym znajduje się drut kolczasty. Europoseł PiS Dominik Tarczyński pokazał na Twitterze, jak ubrani są migranci, m.in. mężczyzna wycinający drzewo.

„Gdy z biedy rąbiesz drzewa na granicy w kurtce z serii Canada Goose za 4000 zł (po przecenie)” – czytamy.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ