Janda murem za Kurdej-Szatan. „To straciło wszelką miarę człowieczeństwa”

Po skandalicznym wpisie Barbary Kurdej-Szatan odnośnie Straży Granicznej, aktorką zajęła się Prokuratura. Ale to nie wszystko. Gwiazda „M jak miłość” straciła również angaż w serialu. Dzisiaj, w tym szczególnym dniu odzyskania przez Polskę niepodległości, murem za nią stanęła niezastąpiona Krystyna Janda. Jak zdradziła, jest… „przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi”. – Nie ma słowa o słuszności jej oburzenia, o poparciu jej niezgody na traktowanie ludzi a w szczególności dzieci na granicy wschodniej – dodała.

Polskie służby od kilku dni bronią naszych granic przed kolejnymi szturmami i prowokacjami, a ich heroiczna postawa nie umknęła uwadze obserwatorów z całego świata.

Tymczasem, kilka dni przed tym, jak liczna grupa uchodźców robiła obóz na granicy, celebrytka Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w sieci wpis obrażający funkcjonariuszy Straży Granicznej.

– To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!

– napisała aktorka. Wpis ten po jakimś czasie został usunięty, ale niesmak pozostał. Sprawą zajęła się Prokuratura, wszczynając dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy.

Na wpis celebrytki zareagował prezes Telewizji Polskiej, który poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6 grudnia.

Aktorka następnego dnia wydała oświadczenie, w którym… przeprasza. Jednak oburzenie na tak skandaliczną postawę nie milknie. 

W tej sprawie postanowiła zatem zareagować Krystyna Janda, która stanęła murem nie za polskim mundurem, ale za… wyzywającą od morderców naszych pograniczników koleżanką po fachu.

– Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa, jaki zaprezentowali przeciwko pani Kurdej-Szatan internauci, z powodu jej słusznych, naturalnych i zwyczajnie ludzkich emocji na widok krzywdy i niesprawiedliwości jest nieprawdopodobna. To już straciło wszelką miarę człowieczeństwa

– napisała Janda.

– Wycie radości z jej „upadku” i piramida ujadań na temat głupoty artystów, szał szczęścia za kary, które ją spotykają i przechodzące wyobrażenia złe życzenia, obezwładniają i odbierają wszelką nadzieję na lepsze jutro. Przy czym nie ma słowa o słuszności jej oburzenia, o poparciu jej niezgody na traktowanie ludzi a w szczególności dzieci na granicy wschodniej. Smutne. Dla nas wszystkich. Czarna perspektywa dla naszego „wspólnego domu”

– dodała.

Źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj