Kukiz przetnie pępowinę z Prawem i Sprawiedliwością, jeśli zarzuty przeiwko Mejzie okażą się prawdziwe

kukiz.jpg

Paweł Kukiz jest ostrożny w ocenie posła Łukasza Mejzy w sprawie o wyłudzanie pieniędzy. Oskarża go poseł KO Cezary Tomczyk. Kukiz przypomina, że w przeszłości wiele razy był pomawiany o rzeczy, których nie popełnił, nie powiedział, nie widział a media tworzyły historię według swojego lub podanego scenariusza. Opozycja zrobi wiele by wrócić do władzy. Poseł Mejza dzisiaj, kto celem jutro?

Sprawa Mejzy jest badana i do czasu wyjaśnienia przez samego posła Mejzę oraz weryfikacji jego słów, nie powinno się wydawać wyroków. Jednakowoż, zaznacza Paweł Kukiz, jeśli informacje się potwierdzą, umowa z PIS-em będzie zerwana.

Dzisiaj wiemy, że poseł niezrzeszony Łukasz Mejza do końca tygodnia złoży obszerne wyjaśnienia prezesowi Kaczyńskiemu. Opozycja domaga się jego dymisji a Paweł Kukiz zauważa, że trzeba być ostrożnym w ocenie drugiego człowieka posługując się wiedzą z mediów.

Poseł Kukiz już zapowiedział, że przetnie pępowinę z Prawem i Sprawiedliwością, jeśli zarzuty przeiwko Mejzie okażą się prawdziwe.

Poinformowałem prezesa, że w sytuacji takiej, gdy część tych zarzutów by się potwierdziła to ciężko mi będzie współpracować z PIS-em, jeśli w rządzie będzie zasiadała osoba, co do której spełni się część tych zarzutów.

Jestem Kawalerem Orderu Uśmiechu, mam medal Brata Alberta, 20 lat walczyłem o zdrowie i życie jednej z moich córek. Te wszystkie sytuacje, gdyby się okazały prawdziwe…to są rzeczy po prostu nie do niezaakceptowania.

Poseł Mejza ma pokazać przede wszystkim pozwy, które rzekomo złożył do prokuratury przeciwko mediom. Wszyscy muszą zrozumieć, że pochopne posądzenie człowieka, nawet co do którego istniejee duże pradwopodobieństwo jakiegoś bezeceństwa, ale takie pochopne posądzenie jest nieludzkie po prostu, natomiast nie wydaje mi się, że w sytuacji takiej, gdyby te zarzuty się potwierdziły, żeby prezes cały czas tego posła otaczał parasolem ochronnym. Nie, nie wydaje mi się, po prostu poniósłby konsekwencje.

Źródło: Radio Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj