Ukradła renifery, żeby udekorować dom na święta

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych wspólnie z Funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście zatrzymali amatorkę cudzej własności, która wybrała się na „zakupy” do jednego ze sklepów na Psim Polu. 31-letnia wrocławianka chciała przyozdobić swój dom w świątecznym klimacie. Ponieważ za dekoracje nie chciała zapłacić, usłyszała już zarzut kradzieży.

 

Wspólne działania wrocławskich policjantów ze Śródmieścia zakończyła się zatrzymaniem 31-letniej amatorki cudzej własności, która długo nie cieszyła się łupem pochodzącym z jednego ze sklepów na Psim Polu.

Złodziejkę wskazał pracownik sklepu, do którego wybrała się na „zakupy”. Nagranie z monitoringu oraz odnalezione przy 31-latce ozdoby świąteczne nie pozostawiały wątpliwości co do jej winy.

Dekoracje, których łączna wartość wyniosła prawie 700 zł, wróciły na sklepowe półki, a nieuczciwa amatorka świątecznego designu prosto do policyjnego aresztu.

Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole. 31-latka usłyszała już zarzut kradzieży. O jej dalszym losie zadecyduje sąd, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj