Protest we Wrocławiu: Nie chcemy tylko TYCH preparatów, za które nikt nie chce wziąć odpowiedzialności!

Zachowaj twarz i Wolny wybór a nie przymus, takie i wiele innych haseł wykrzykiwali dzisiaj uczestnicy Protestu Wolnych Polaków.

Maseczki i dystans nie wystarczyły. O wypłaszczeniu krzywej już zapomniano. Od dwóch lat mamy propagandę podtrzymywania strachu z przerwą na wakacje. Teraz chcą segregacji sanitarnej, ale my, wolni Polacy nigdy na to się nie zgodzimy. To są atrybuty zniewolenia, a my byliśmy, jesteśmy i będziemy ludźmi wolnymi. Tak tłumaczyli zarówno organizatorzy Protestu, jak i jego uczestnicy.

Wydarzenie rozpoczęło się przemówieniami na Placu Nowy Targ o godz. 14, potem „woli ludzie” przeszli dookoła Rynku i po godz. 16 wrócili na Nowy Targ. Tam odbył się koncert rapera Stopera i kolejne przemówienia. Raper powiedział publiczności dlaczego należy bronić się przed szprycą i dlaczego „łapy precz od naszych dzieci”. O niepożądanych odczynach poszczepiennych i z czym borykają się chorzy, którzy w początkowej fazie choroby leczony jest przez telefon mówiła jedna ze współorganizatorek Protestu.

Dlaczego tak tłumnie przybyli na Protest i co przewijało się w czasie marszu?

My nie jesteśmy przeciwko szczepieniom! Nie chcemy tylko TYCH preparatów, za które nikt nie chce wziąć odpowiedzialności! Póki badania kliniczne nie zostaną zakończone a wyniki opublikowane można podawać sprawdzone leki, w dodatku bardzo tanie, ale Ministerstwo Zdrowia nie chce nas nimi leczyć! Dlaczego?!

Polski lekarz pracujący w Niemczech dr Piotr Rubas mówi, że preparaty którymi wyszczepiane jest niemieckie społeczeństwo są nieprzebadane, i tak jest na całym świecie.

Jako lekarz muszę powiedzieć, że to wszystko jest głupie, bez sensu. Na nas prowadzony jest po prostu eksperyment medyczny. Celem wykopanie rowu pomiędzy zaszczepionymi i niezaszczepionymi a my mówimy temu szaleństwu, nie!

Jarek Bogusławski, podobnie jak przedmówcy mówił o odbieraniu wolności.

To widać jak na dłoni i tylko ślepiec nie zauważy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj