„SE” sonduje co powinny zrobić Lempart i Schreiber

Awantury uliczne, skandaliczne nieobyczajne zachowanie, antypolonizm, antyklerykalizm czarnej parasolki to cecha charakteryzująca liderkę strajku kobiet? Dzisiaj wiemy, kto według niej jest homofobem i dlaczego szefowa błyskawic nie poda ręki Mariannie Schreiber.

Katolicy w Polsce zgodnie z wypowiedzią pani Lempart są już narażeni na atak fizyczny ze skutkiem śmiertelnym? Pytanie, czy groźba użyta wobec Marianny Schreiber była świadoma, czy to tylko słowot rozemocjonowanej ulicznej celebrytki?

Schreiber i Lempart spotkały się podczas demonstracji przeciwko Lex Czarnek. Panie mogły porozmawiać o wpisie żony posła PIS nt. homoseksualistów, ale liderka OSK uznała Schreiber za homofofa. Super Ekspres zrobił sondę, z której wynika, że 49 proc. Polaków radzi paniom iść na piwo, natomiast 51 proc. uważa, że powinny sobie odpuścić, bo nie warto psuć nerwów.

Podpalanie świątyń było, piłowanie krzyży jest. Przyszedł czas na śmierć? Dotychczas wezwania do złych czynów przynosiły efekt, czy teraz po słowach  Lempart można się spodziewać efektu domina?

Ja ze Schreiber nie będę rozmawiała i myślę, że żadna organizacja wspierająca prawa LGBT z nią nie będzie rozmawiała. Ona jest homofobką, a to nie pogląd, to nienawiść. A nienawiść to śmierć.

Źródło: se.pl/wiadomosci/polityka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj