Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu zapraszają na Mszę Św i konferencję pt. „Upadłem, aby żyć”

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 25 lutego 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Upadłem, aby żyć” wygłosi Tomasz Węgrzyn – Celnik Tomasz, tornado Ducha Świętego. Ze względu na istniejące nadal obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/upadlem-aby-zyc/ .

Można całe życie stać i śnić, słuchać i nie słyszeć, brać i nie umieć dawać, patrzeć i nie widzieć Boga. Nie dostrzegać Jego znaków, głosu i drogi, którą zaplanował. Mieć wszystko i nie mieć nic, mieszkanie, rodzinę, auto, podróże, dobrą pracę i…. pustkę sercu. Czasami trzeba upaść, zanurzyć się po czubek głowy w bagnie własnej egzystencji, żeby dopiero tam zobaczyć Jezusa Chrystusa. I wtedy zacząć oddychać pełnią życia, stojąc prawdziwie na dwóch nogach w mocy Ducha Świętego. Posłuchajmy Tomka, który od spodu zapukał w dno swojego istnienia.

Program spotkania:

18.30 Adoracja i spowiedź
19.15 Msza Św.
20.15 Kawa i herbata
20.45 Konferencja
21.30 zakończenie

 

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl. Poza konieczną rejestracją nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj