Premier: rząd stara się wzmocnić wzrost gospodarczy, by służył wszystkim Polakom 

fot. youtube.com

Jest sprawą absolutnie fundamentalną, byśmy mogli odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: komu warto zaufać w trudnym czasie gospodarczym – mówił w czwartek premier Mateusz Morawiecki w Załężu Dużym w Mazowieckiem. Dodał, że rząd stara się wzmocnić wzrost gospodarczy, by służył wszystkim Polakom.

„Konsekwencja, sprawczość, odpowiedzialność, solidarność – w tych słowach można zawrzeć cały nasz program – w szczególności program gospodarczy dla rolników” – stwierdził w czwartek premier Mateusz Morawiecki, który uczestniczył w czwartkowej konferencji prasowej w gospodarstwie rolnym w Załężu Dużym w województwie mazowieckim.

Jak mówił premier, dla niego „jest sprawą absolutnie fundamentalną, żebyśmy mogli odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: komu warto zaufać w trudnym czasie gospodarczym”.

„Czy tym, którzy w poprzednich kryzysach nie robili nic, praktycznie nic, żadnych tarcz. Żadnej Tarczy Antykryzysowej, żadnej Tarczy Antyinflacyjnej, kiedy wcześniej też była inflacja? Czy rządowi Prawa i Sprawiedliwości, który zawsze stara się zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby złagodzić przebieg kryzysu, żeby wzmocnić wzrost gospodarczy w taki sposób, aby służył wszystkim Polakom” – powiedział. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj