Premier: jak długo rząd PiS będzie rządził, będziemy starać się o jak najlepsze życie dla seniorów 

fot. youtube.com

Tak długo, jak rząd PiS będzie rządził, będziemy starali się o jak najlepsze i jak najbardziej godne emerytury, godne oraz aktywne życie naszych seniorów; warto zapytać, czy zaufacie PO i Donaldowi Tuskowi, czy prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

We wtorek premier wraz z wicepremierem i ministrem rolnictwa Henrykiem Kowalczykiem oraz minister rodziny i polityki społecznej Marleną Maląg wziął udział w konferencji prasowej w Klubie Seniora w Świerczach w województwie mazowieckim.

Premier zwrócił uwagę, że dla seniorów, poza sprawną służbą zdrowia i godnymi emeryturami, najważniejsze jest to, by „czas, który nazywamy jesienią życia, był jak najaktywniejszym czasem”. „Tak długo, jak rząd PiS będzie rządził, będziemy starali się o jak najlepsze i jak najbardziej godne emerytury, godne oraz aktywne życie naszych seniorów” – oświadczył.

„Na koniec warto zapytać, komu zaufacie, zwłaszcza w trudnym czasie. Czy liberałom z PO i Donaldowi Tuskowi, który o seniorach mówił +moherowe berety+, czy liderowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, który dla wszystkich seniorów ma po prostu serce na dłoni i stara się zrobić wszystko, by nasza formacja rzeczywiście służyła tym, którzy najbardziej tego potrzebują” – dodał premier.(PAP)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj