Wrocławscy rugbiści wicemistrzami Polskiej Ligi Rugby 7

KS Rugby Wrocław wicemistrzem Polskiej Ligi Rugby 7. W zakończonym w ub. weekend sezonie wrocławianie zdobyli srebrne medale PLR 7. Tym samym wyrównali swój najlepszy wynik w tych rozgrywkach z 2012.
Ligę wygrał zespół Tytana Gniezno, a na najniższym stopniu podium uplasowali się rugbiści RK Unisław.
Wrocławianie, z drugiego miejsca zakwalifikowali się do finału Pucharu Polski, który odbędzie się 18 czerwca w Gnieźnie. Wtedy też na szyjach zawodników zawisną medale.
Rugby Wrocław w tym sezonie reprezentowało 40 zawodników. W 9 turniejach, w których brali udział tylko raz nie stali na podium. Już dziś nie możemy doczekać się ostatniego startu sezonu siódemkowego, na który gorąco zapraszamy wszystkich naszych kibiców!