Wrocław: komunikacja tramwajowa 18 czerwca 2022 podczas półmaratonu

Linia tramwajowa 1

kursowanie linii 1 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone.
Linia tramwajowa 2

Od godziny 20.30

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na placu Społecznym)
Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Od godziny 21.30

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 3

Od godziny 21.30

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema
Linia tramwajowa 4

Od godziny 20.30

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na placu Społecznym)
Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Od godziny 21.30

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Linia tramwajowa 5

Od godziny 21.30

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Linia tramwajowa 6

 

Od godziny 21.30

Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 7

Od godziny 21.30

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów

Linia tramwajowa 8

Od godziny 20.30

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Od godziny 21.30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most

Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka –
pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Linia tramwajowa 9

Od godziny 20.30

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Od godziny 21.30

Tramwaje po północnej tronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Tramwaje po północnej i wschodniej stronie Wrocławia

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Linia tramwajowa 10

Od godziny 20.30

 

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Katedra
Katedra – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Od godziny 21.30

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Rynek – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22.15

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Stadion Olimpijski – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia tramwajowa 11

Od godziny 20.30

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 21.30

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Linia tramwajowa 15

Od godziny 21.30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Linia tramwajowa 16

kursowanie linii 16 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone
Linia tramwajowa 17

Od godziny 20.30

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Od godziny 21.30

Tramwaje po północnej tronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema
Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22.15

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów
Linia tramwajowa 20

Od godziny 21.30

Przystanek „Renoma” nr 10232 w kierunku Leśnicy bez obsługi pasażerów
Linia tramwajowa 23

Od godziny 20.30

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Od godziny 21.30

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka –
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Linia tramwajowa 31

Od godziny 21.30

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia tramwajowa 32

Od godziny 21.30

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek
Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia tramwajowa 33

Od godziny 20.30

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Katedra
Katedra – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –
pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Od godziny 21.30

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego –
Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce
Przystanek „Renoma” nr 10232 bez obsługi pasażerów
Linia tramwajowa 70

kursowanie linii 70 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone
Linia tramwajowa 74

Od godziny 20.30

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Komunikacja autobusowa 18 czerwca 2022 podczas półmaratonu
Linia autobusowa A

Od godziny 20.30

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 21.30

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)
Linia autobusowa C

Od godziny 20.30

Pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)
Linia autobusowa D

Od godziny 20.30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Od godziny 21.30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia autobusowa K

Od godziny 20.30

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla
Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka –Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 21.30

Kamieńskiego–pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla
Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego–pętla
Linia autobusowa N

Od godziny 20.30

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska
Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Od godziny 21.30

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (przystanek nr 11319 w zatoce przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska
Linia autobusowa 106

Od godziny 21.30

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (przystanek nr 10373 w zatoce przy ulicy Piłsudskiego pomiędzy pl. Legionów a ulicą Lelewela)
Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Port Lotniczy
Linia autobusowa 110

Od godziny 21.30

Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364)
Linia autobusowa 111

Od godziny 20.30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Od godziny 21.30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i ronda Reagana

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej–Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Rondo Hemara – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rondo Hemara – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia autobusowa 112

Od godziny 20.30

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia autobusowa 113

Od godziny 20.30

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota–Roweckiego – Kurpiów –bStrachowskiego – Rodno św. Ojca Pio – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki
Krzyki – Karkonoska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Strachowskiego – Kurpiów – Grota–Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia autobusowa 114

Od godziny 20.30

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Od godziny 21.30

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)
Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Linia autobusowa 115

Od godziny 20.30

Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)
Od godziny 21.30

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Od godziny 22.15

Grunwaldzki (przystanek nr 20921 pod budynkiem „Grunwaldzki Center”) –
pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
Linia autobusowa 116

Od godziny 20.30

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya–Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana

Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Toruńska – Kromera – Boya–Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya–Żeleńskiego – Toruńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki
Linia autobusowa 118

Od godziny 20.30

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Ludowa – Miłoszycka – Kowalska – Krzywoustego – Brücknera – Toruńska – Boya–Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Wędkarzy – Rędzin
Linia autobusowa 120

Od godziny 20.30

(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)
Od godziny 21.30

(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)
Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)
Linia autobusowa 121

Od godziny 20.30

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana

Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej–Curie i Polaka)
Linia autobusowa 122

Od godziny 21.30

Nowy Dwór – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z Wejherowską) – Legnicka – Milenijna – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (przystanek nr 11319 w zatoce przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Rysia – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Gubińska – Nowy Dwór
Linia autobusowa 124

Od godziny 20.30

Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Karwińska – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)
Linia autobusowa 125

Od godziny 21.30

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Mokronoska – Tyniecka – Rondo Baranowskiego – Kwiatkowskiego – Tyniecka – Tyniecka (pętla)
Tyniecka (pętla) – Tyniecka – Mokronoska – Wiejska – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów
Linia autobusowa 126

Od godziny 20.30

Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – pętla Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka
Linia autobusowa 127

Od godziny 20.30

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Maślicka – Kozia
Kozia – Maślicka – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Linia autobusowa 131

Od godziny 20.30

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana

Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej–Curie i Polaka)
Linia autobusowa 132

Od godziny 20.30

Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Stanisławowska – Awicenny – Wiejska – Solskiego – Oporów
Oporów – Solskiego – Wiejska – Awicenny – Stanisławowska – Rondo Chamcówny – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera
Linia autobusowa 133

Od godziny 20.30

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan
Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Od godziny 21.30

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Sztabowa –
pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan
Centrum Handlowe Aleja Bielany/Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Linia autobusowa 134

Od godziny 20.30

Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)
Linia autobusowa 136

Od godziny 20.30

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów
Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj
Linia autobusowa 142

Od godziny 20.30

Karłowice – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Hermanowska – Kuźniki
Kuźniki – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice
Linia autobusowa 143

Od godziny 20.30

Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Obornicka – Rondo Kielara – Nowaka-Jeziorańskiego – most Milenijny – Milenijna – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Wejherowską) – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Sztabowa – Powstańców Śląskich – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka (nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Wejherowską) – Legnicka – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa
Linia autobusowa 144

Od godziny 20.30

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Linia autobusowa 145

Od godziny 20.15

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Monte Cassino – mosty Chrobrego – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Kursowanie linii 145 po godzinie 21.00 zostanie zawieszone
Linia autobusowa 146

Kursowanie linii 146 po godzinie 20.30 zostanie zawieszone
Linia autobusowa 148

Od godziny 21.30

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka –
pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)
Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Linia autobusowa 149

Od godziny 20.30

Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska –
pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)
Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
Linia autobusowa 151

Od godziny 20.30

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana

Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
Linia autobusowa 602

Arkady (Capitol) – odjazd o 21.55 – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Energy Solution Wrocław I
Biskupice Podgórne LG Energy Solution Wrocław I – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Petrusewicza
Linia autobusowa 612

Od godziny 20.30

Dworzec Autobusowy przystanek nr 20352) – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Karkonoska – Bielany Wrocławskie – Ślęża – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Sucha – Dworzec Autobusowy

Nocna komunikacja autobusowa
Linia autobusowa 241

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Rondo Chamcówny – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)
Linia autobusowa 243

Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Starogajowa – Wojanowska – Fieldorfa – Kosmonautów – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Linia autobusowa 250

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego –
pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka –
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia autobusowa 253

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Linia autobusowa 255

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej–Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Linia autobusowa 259

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Paderewskiego – Moniuszki – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

źrodło: mpkwroc.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj