PGE pozostaje Partnerem Głównym Akademii Widzewa Łódź

PGE Polska Grupa Energetyczna będzie kontynuować współpracę z juniorami Akademii Widzewa Łódź w sezonie 2022/23 na dotychczasowych warunkach. Klub związany jest z PGE od 2017 r.

Wspieranie sportu dzieci i młodzieży jest przejawem świadomego podejścia PGE do kwestii budowania swojego wizerunku. W perspektywie długoterminowej zaangażowanie w tym obszarze jest inwestycją w przyszłość. PGE w ramach programu PGE Junior wspiera 18 akademii dziecięcych i młodzieżowych w kraju w dyscyplinach takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy judo. Celem jest zapewnienie ciągłego rozwoju młodych sportowców, którzy w przyszłości zasilą drużyny seniorskie, tak jak to się dzieje w Akademii Widzewa.

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

 

PGE rozpoczęła współpracę z Akademią Widzewa w styczniu 2017 roku, kiedy oficjalnie została partnerem widzewskiej kuźni talentów. Od tego czasu logo PGE było eksponowane m.in. w oficjalnych kanałach komunikacyjnych Klubu, w mediach społecznościowych oraz na koszulkach drużyn młodzieżowych.

Akademia Widzewa i rozwój młodych zawodników to jeden z fundamentalnych obszarów działania Klubu. Cieszymy się, że od lat możemy liczyć na wsparcie PGE, która pozostanie Partnerem Głównym Akademii. Jednym z naszych celów na ten sezon jest awans rezerw do 3 ligi, a także nieustanne podnoszenie poziomu piłkarskiego naszych podopiecznych w młodszych grupach wiekowych. Wierzymy, że ciężka praca, którą na co dzień wykonują zawodnicy, trenerzy i wszystkie osoby związane z Akademią, będzie przynosiła wymierne korzyści. Wsparcie zaufanych partnerów, takich jak PGE Polska Grupa Energetyczna, jest w tym przypadku bezcenne.

Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzewa Łódź.

PGE od wielu lat wspiera rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży z różnych dyscyplin sportowych. Wśród 18 sponsorowanych klubów, w których działają sekcje dziecięce i młodzieżowe, znajdują się m.in.: PGE Turów Zgorzelec, Akademia GKS-u Bełchatów, Stal Stalowa Wola, MKS Avia Świdnik czy Akademia Wilfredo Leona. PGE wspiera także projekty w obszarze sponsoringu sportu profesjonalnego oraz działalności kulturalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj