Tusk wyciągnie konsekwencje? Poseł PO zasiada w radzie nadzorczej prywatnej spółki i nie poinformował o tym marszałek Sejmu.

Myślę, że lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk wyciągnie konsekwencje wobec posła Waldemara Sługockiego – ocenił poseł Marek Sawicki (PSL). Sługocki – jak donoszą media – zasiada w radzie nadzorczej prywatnej spółki i nie poinformował o tym marszałek Sejmu.

Jak informuje „Gazeta Lubuska”, poseł i lider lubuskiej Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki zasiada w radzie nadzorczej prywatnej spółki Gazstal S.A. i nie poinformował o tym marszałek Sejmu Elżbiety Witek, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu odpowiedzialność regulaminowa. Marek Sawicki był pytany o doniesienia „Gazety Lubuskiej” w Programie Pierwszym Polskiego Radia. „Straszna rzecz, niewyobrażalna po stronie opozycji, po stronie koalicji norma” – ocenił.

„Myślę, że marszałek opozycyjny w tej sprawie wyciągnie zdecydowanie konsekwencje, również Donald Tusk, bo przecież po stronie rządzącej żadnych konsekwencji w tych sprawach się nie spodziewam” – mówił poseł PSL. (PAP)

autor: Grzegorz Bruszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj