Rzecznik PiS: po nowym roku wracamy do intensywnej pracy w terenie; prezes Jarosław Kaczyński obecnie przebywa w szpitalu

fot. youtube

Po nowym roku Prawo i Sprawiedliwość wraca do intensywnej pracy w terenie. Prezes Jarosław Kaczyński obecnie przebywa w szpitalu – poinformował PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek, odpowiadając na pytanie o plany partii.

Jak zapowiada w rozmowie z PAP rzecznik Rafał Bochenek, Prawo i Sprawiedliwość po nowym roku wraca do intenstwnej pracy w terenie. „Tak jak to było zawsze będziemy blisko ludzi, bo to był nasz najlepszy sposób na wygrywanie wyborów. Tak zbudowaliśmy naszą wiarygodność” – powiedział. „Te działania będą prowadzone wspólnie z naszym liderem panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim” – podkreślił.

Dopytywany o stan zdrowia prezesa PiS, rzecznik odpowiedział, że „prezes Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu”.

Rafał Bochenek poinformował, że najważniejsi politycy PiS będą aktywni w terenie. „Z całą pewnością wszyscy będą się angażowali w nasze działania” – dodał. „Nadchodzący rok jest rokiem kluczowym z punktu widzenia przyszłości naszej ojczyzny, dlatego musimy zrobić wszystko, aby to obóz patriotyczny w najbliższych wyborach odniósł zwycięstwo” – podkreślił. (PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj